Bodrum Firma Rehberi

"Bodrum Yarımadası Yerel Esnaf ve İşyerleri Rehberi"

Giriş yapın veya Kayıt olun Şifremi Unuttum
KULANICI ADI
PAROLA
ANASAYFA
SİTEDE ARA
FİRMANI EKLE
PANELİM
Alternatif Miamrlık İnşaat Turizm Ve Denizcilik
   
yusuf çakıl
Telefon
02523877537
Cep Telefon
05539629300
Email
(Yanlızca Üyeler Görebilir)
Web Sitesi
yusuf çakıl Hakkında
1998 Yılından günümüze .Mimarlık Hizmetlerinde faaliyet gösteren Bir firmayız..Asıl Firmamız İstanbul olup bu bölgede daha eylül 2017 den itibaren şube bazında faaliyete geçmiş bulunmaktayız..Tüm Teknik kadro ve Kendi bünyemizde bulunan Atölyem zle siz İhtiyac sahiblerine TADİLAT.DEKORASYON.PROJE HİZMETLERİ VE TAKİP. ile Anahtar Teslim İnşaat işlerinizde yanınızda olmaktan grur duyarız..Temiz iş.Eniyi işçilik ve zaman en önemli özelliğimizdir.Ödeme Kolaylığı sunabiliriz..Mim.Yusuf ÇAKIL.

Alternatif Miamrlık İnşaat Turizm Ve Denizcilik

1998 Yılından Günümüze .mimarlık Hizmetlerinde Faaliyet Gösteren Bir Firmayız..asıl Firmamız İstanbul Olup Bu Bölgede Eylül 2017 Den İtibaren Şube Bazında Faaliyete Gösteriyoruz.

1998 Yılından günümüze .Mimarlık Hizmetlerinde faaliyet gösteren Bir firmayız..Asıl Firmamız İstanbul olup bu bölgede daha eylül 2017 den itibaren  şube bazında faaliyete geçmiş bulunmaktayız..Tüm Teknik kadro ve Kendi bünyemizde bulunan Atölyem
zle siz İhtiyac sahiblerine TADİLAT.DEKORASYON.PROJE HİZMETLERİ VE TAKİP. ile Anahtar Teslim İnşaat işlerinizde yanınızda olmaktan grur duyarız..Temiz iş.Eniyi işçilik ve zaman en önemli özelliğimizdir.Ödeme Kolaylığı sunabilirizReferanslar Bodrum rixos.Antalya Rixos.Bluewaters.Hptel.Leon Suite Recidans.Oyak Antalya.Haluk Bilginer acar kent villası.İdo Yeni kapı Terminal ek binası ve İskelesi.Esenler Çok Katlı otopark..v.b Onlarca verebiliriz..Mim.Yusuf ÇAKIL.

Harita Yükleniyor Lütfen Bekleyin...
Firma Sahibiyle İrtibata Geçin
* İsim
* Email
  Telefon
  Cep Tel.
* Konu
* Mesaj
* Güvenlik Nr.
Security Number Solda Görünen Rakamları Girin
 
İşyeri Adresimiz
Telefon
02523877537
Mobil
05539629300
Email
(Yanlızca Üyeler Görebilir)
Web Sitesi
Bu Sayfa 134 Kez Ziyaret Edildi.
 
0.0416