Bodrum Firma Rehberi

"Bodrum Yarımadası Yerel Esnaf ve İşyerleri Rehberi"

Giriş yapın veya Kayıt olun Şifremi Unuttum
KULANICI ADI
PAROLA
ANASAYFA
SİTEDE ARA
FİRMANI EKLE
PANELİM
D&d Concept Indoor-Outdoor
 
İşyeri Adresimiz
Gökçebel Mahallesi İnönü Caddesi No:114/B Yalıkavak-Bodrum-Muğla
Servis Verdiğimiz Hizmetler
 
D&D Concept Indoor - Outdoor
Telefon
02523864325
Cep Telefon
05322450692
Email
(Yanlızca Üyeler Görebilir)
Web Sitesi
www.dedeconcept.com
D&D Concept Indoor - Outdoor Hakkında
Bahcee, Bruni Garden ve Rainbow markaları adı altında ithal edilen ürün gruplarımız; doğal rattan ve sentetik rattan iç ve dış mekan oturma grupları, yemek masası grupları ve aksesuarlarından oluşmaktadır. Bodrum’da ‘’BAHÇE” hayattır. Soğuk ve gri şehir günlerinin ardından kuş cıvıltılarıyla başlayan bir sabahta yeşilin en tazesine, morun en canlısına ve mavinin en berrağına bakabilmektir. D&D CONCEPT işte bu güzel anlarda, sabah kahvenizi huzurla yudumlayacağınız ya da dost sohbetlerinizi keyifle derinleştireceğiniz rahat tasarımlı, şık görünümlü ve kaliteli bahçe mobilyaları ile sizlerin yanındadır. Ekvator bölgesinin en kaliteli rattan ağaçlarından üretilen doğal rattan oturma ve yemek gruplarımız ile yine sağlamlığı ve kullanışlılığı ile bahçenizi daha da şıklaştıracak sentetik rattan ürünlerimizi ve aksesuarlarımızı güvenle beğeninize sunmaktayız

D&d Concept Indoor-Outdoor

Bodrum’Da ‘’Bahçe” Hayattır. Soğuk Ve Gri Şehir Günlerinin Ardından Kuş Cıvıltılarıyla Başlayan Bir Sabahta Yeşilin En Tazesine, Morun En Canlısına Ve Mavinin En Berrağına Bakabilmektir. d&d Concept İşte Bu Güzel Anlarda, Sabah Kahvenizi Huzurla Yudumlayacağınız Ya Da Dost Sohbetlerinizi Keyifle Derinleştireceğiniz Rahat Tasarımlı, Şık Görünümlü Ve Kaliteli Bahçe Mobilyaları İle Sizlerin Yanındadır. ekvator Bölgesinin En Kaliteli Rattan Ağaçlarından Üretilen Doğal Rattan Oturma Ve Yemek Gruplarımız İle Yine Sağlamlığı Ve Kullanışlılığı İle Bahçenizi Daha Da Şıklaştıracak Sentetik Rattan Ürünlerimizi Ve Aksesuarlarımızı Güvenle Beğeninize Sunmaktayız.

D&D Concept, 25 yılı aşkın bir süre boyunca ulusal ve uluslararası firmalarda edindiğimiz bilgi, beceri ve tecrübelerden esinlenerek Bodrum’da hayata geçirdiğimiz bir aile şirketidir.

 

 Firma kurucularımız Melike ve Ferdi Dede çifti lisans eğitimlerini Marmara Üniversitesi Yabancı Diller Fakültesi İngilizce ve Almanca bölümlerinde yapmışlardır. İş hayatına daha üniversite eğitimleri devam ederken başlayan çift, 25 yılı aşkın süredir farklı sektörlerde görev almışlardır.

 

Melike Dede, Türk Hava Yolları’nda 12 sene uçuş, sonrasında da yer görevinde bulunduktan sonra emekli olmuştur. Ferdi Dede ise ulusal ve uluslar arası şirketlerde satış-pazarlama ve üst düzey yönetim kadrolarında yurt içi ve yurt dışı görevlerde bulunmuştur.

 

25 yılı aşkın süre boyunca kaliteli ürün, hizmet ve satış anlayışının, müşteri güven ve memnuniyetinin her detayını yaşamış, özümsemiş, uygulamış ve yaşam felsefesi olarak ilke edinmiş kişiler olarak Dede ailesi; bu prensipleri D&D Concept markası altında, yaşamayı da seçtikleri yer olan Bodrum’da hizmetine sunmaktan mutluluk duymaktadırlar.

 

Bahcee, Bruni Garden ve Rainbow markaları adı altında ithal edilen ürün gruplarımız; doğal rattan ve sentetik rattan iç ve dış mekan oturma grupları, yemek masası grupları ve aksesuarlarından oluşmaktadır.

 

Harita Yükleniyor Lütfen Bekleyin...
Firma Sahibiyle İrtibata Geçin
* İsim
* Email
  Telefon
  Cep Tel.
* Konu
* Mesaj
* Güvenlik Nr.
Security Number Solda Görünen Rakamları Girin
 
İşyeri Adresimiz
Gökçebel Mahallesi İnönü Caddesi No:114/B Yalıkavak-Bodrum-Muğla
Telefon
02523864325
Mobil
05322450692
Email
(Yanlızca Üyeler Görebilir)
Web Sitesi
www.dedeconcept.com
Bu Sayfa 2463 Kez Ziyaret Edildi.
 
0.0404