Bodrum Firma Rehberi

"Bodrum Yarımadası Yerel Esnaf ve İşyerleri Rehberi"

Giriş yapın veya Kayıt olun Şifremi Unuttum
KULANICI ADI
PAROLA
ANASAYFA
SİTEDE ARA
FİRMANI EKLE
PANELİM
Erentaş İçmimalık
   
Mustafa ASLAN
Telefon
05457647900
Cep Telefon
Email
(Yanlızca Üyeler Görebilir)
Web Sitesi
http://bodrum-tadilat.site123.me
Mustafa ASLAN Hakkında
ilk yüksek okulumu Mustafa Kemal Üniversitesinde tamamladıktan sonra proje ve tasarımlara meyilli olduğumu anlayınca Toros Üniversitesi içmimarlık bölümüne devam ederken uygulama projeleri hazırlayıp Belediye işleri,Ruhsat takip işleri yaptım. Bina projeleri tasarlarken, neden hayal ederek çizdiğim binaların yapımını da üstlenmiyorum ki diyerek şantiye alanında da tecrübe edinmeye karar verdim. Mersinde kaba işlerde yani betonarme yapılarda bir süre tecrübe edindikten sonra 7 yıldır Bodrum'da içmimarlık ve Santiye alanında ciddi projelerde yer aldım; - Bodrum Koçtaş Mimari hizmetler Tadilat sorumluluğu - Çağdaş Holding / Swiss Otel ve villas / ince işler şefliği - Banio Yapı Market / Mimari Hizmetler Sorumluluğu - Emn Mimarlık / Yalıkavak Tilkicik koyu / AKSOY Holding Şantiyesi / Kaba işler Kısım Şefliği - Özşa Group / Şantiye Şefliği - Saha Şefliği Bu kadar tecrübenin ardından 1 yıldır kendi ekibimle siz değerli müşterilerime hizmet vermekteyim.

Erentaş İçmimalık

Hayalleriniz Hayallerimiz Olsun.. mutluluğunuzu Yaşadığınız Mekanları, Yenileme İstikametinde Yollarımızın Kesişmesi Ümidiyle..

Keşif ve proje hizmetlerimizle, Hayalinizdeki yaşam alanını bütçenize uygun bir şekilde, uzman ekip kadromuz ve mimarlık mühendislik tecrübemizle tasarlayalım.. Siz yorulmadan evinizi veya iş yerinizi yenileyelim. Hayalleriniz hayallerimiz olsun.. Mutluluğunuzu yaşadığınız mekanları, yenileme istikametinde yollarımızın kesişmesi ümidiyle..

Harita Yükleniyor Lütfen Bekleyin...
Firma Sahibiyle İrtibata Geçin
* İsim
* Email
  Telefon
  Cep Tel.
* Konu
* Mesaj
* Güvenlik Nr.
Security Number Solda Görünen Rakamları Girin
 
İşyeri Adresimiz
Telefon
05457647900
Mobil
Email
(Yanlızca Üyeler Görebilir)
Web Sitesi
http://bodrum-tadilat.site123.me
Bu Sayfa 702 Kez Ziyaret Edildi.
 
0.0525