Bodrum Firma Rehberi

"Bodrum Yarımadası Yerel Esnaf ve İşyerleri Rehberi"

Giriş yapın veya Kayıt olun Şifremi Unuttum
KULANICI ADI
PAROLA
ANASAYFA
SİTEDE ARA
FİRMANI EKLE
PANELİM

Kullanıcı Sözleşmesi

1- Üye, öncelikle, Türkiye Cumhuriyetinin yürürlükteki kanun ve yönetmeliğine ve sitemizin aşağıda belirtilen kural ve şartlarına uygun olarak haraket edeceğini kabul eder.

2 - Bodrumissektoru.com'a üye olabilmek için reşit olmak gereklidir.

3 - Üyeler sitemizdeki ilgili bölümlere ve üye profillerine kendileri tarafından sağlanan bilgilerin ve içeriklerin doğru ve hukuka uygun olduğunu kabul ve taahhüt etmek zorundadırlar. Bodrumissektoru.com, üyeler tarafından oluşturulan üye profillerinin oluşturulmasında ve değiştirilmesinde üyelerin kendileri tarafından yüklenen, değiştirilen ve sağlanan bilgilerin ve içeriklerin doğruluğunu araştırma ve ayrıca bu bilgi ve içeriklerin güvenli, doğru, bu sözleşmeye ve hukuka uygun olduğunu taahhüt ve garanti etmekle yükümlü ve sorumlu olmadığı gibi söz konusu bilgi ve içeriklerin yanlış veya hatalı olmasından ve/veya bu içerikler aracılığıyla diğer internet sitelerine yapılan yönlendirmelerden dolayı ortaya çıkacak hiçbir zarardan da sorumlu tutulamaz.

4 - Her üye, başka bir firma veya kişinin şahsi haklarına, malvarlığına tecavüz teşkil edecek nitelikte resimleri, metinleri, görsel ve işitsel imgeleri, video klipleri, dosyaları, veritabanları, katalogları ve listeleri sitemiz üzerinde çoğaltmayacağını, kopyalamayacağını, dağıtmayacağını, işlemeyeceğini, gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmek zorundadır. Üyelerin bu sözleşme hükümlerine ve hukuka aykırı olarak sitemiz üzerinde gerçekleştirdikleri  faaliyetleri nedeniyle üçüncü kişilerin uğradıkları veya uğrayabilecekleri zararlardan dolayı doğrudan ve/veya dolaylı olarak hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

5 - Verilen ilan/reklam içeriğinden birinci derece ilan veren sorumludur. Bodrumissektoru.com hiçbir sebeb gözetmeksizin ilanı yayından kaldırabilir.

6 - Verilen ilanlarda çocuk , hayvan ve dini ibareler yer alamaz. Bodrumissektoru.com bu gibi durumlarda hiçbir sebeb gözetmeksizin ilanı yayından kaldırabilir.

7 - Bu siteye üye olan tüm kullanıcılar bu sözleşmeyi okuyup kabul ettiklerini beyan eder.
İlgili Etiketler
Sitede Ara
Aradığınızla İlgili Bir Kelime Girin.
 
0.0560