Bodrum Firma Rehberi

"Bodrum Yarımadası Yerel Esnaf ve İşyerleri Rehberi"

Giriş yapın veya Kayıt olun Şifremi Unuttum
KULANICI ADI
PAROLA
ANASAYFA
SİTEDE ARA
FİRMANI EKLE
PANELİM
Sinada Kimya Turzim Ticaret Limited Şirketi
   
Mustafa GÜNERİ
Telefon
02523639043
Cep Telefon
05555182022
Email
(Yanlızca Üyeler Görebilir)
Web Sitesi

Sinada Kimya Turzim Ticaret Limited Şirketi

Suya Yön Veren Öncü Kuruluş..

1991 yılında Mikail Güneri tarafından Bodrum’da temeli atılan Nur Kimya havuz kimyasalları, havuz ekipmanları ve taahüt işleri konusunda faaliyetlerine başlamıştır.
Bodrum Yarımadasın’da bir ilke imza atarak kendi sektöründe ISO 9001-2000 kalite belgesi almış ve kurumsallaşma yolunda hızlı adımlar atmıştır.Bu bağlamda 2007 yılında kurulan Nur Marin Kimya Ltd. Şti. emlak , inşaat ve denizcilik sektöründe de faaliyer göstermeye başlamıştır.
Kimya sektöründe, 2008 yılında Afyonkarahisar tesinin kuruluşuyla birlikte T.C Sağlık Bakanlığından alınan havuz kimyasalları ve içme suyu dezenfektanı üretim ve üretim yeri izinlerini alarak Türkiye’de sayılı firmalar arasına girmeyi başarmıştır.
Tescilli SİNADA ve DREAMPOOL markası ile piyasaya sürdüğümüz havuz kimyasalları müşteri memnuniyeti ön planda tuturak bayilerimiz aracılığı ile yurt çapında yaygın hale getirilmiştir.
Denizcilik sektöründe T.C Ulaştırma Bakanlığı’nın deniz seferi yapan ticari yatlara ve balıkçı teknelerine zorunlu hale getirdiği İ-AİS TRANSPONDER cihazının Bodrum bayiliği alınmıştır.
Uzman kadromuz ve teknik servislerimizle müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye her zaman olduğu gibi devam etmekte kararlıyız.
İnsan sağlığı ve güvenliğini ön planda tutarak gereken çağdaş çözüm ve kaliteli hizmetler sunmak yenilikçi yatırımlar yapmak dünyadaki teknolojileri standartları sürekli izleyerek müşteri beklentilerini ve memnuniyetini karşılamak bizim herşeyden üstün gördüğümüz temel ilkemizdir.

  • Müşteri Memnuniyeti.
  • Genel Sistem Değerlendirmesi.

Bu ilana ait harita bulunmuyor.
Firma Sahibiyle İrtibata Geçin
* İsim
* Email
  Telefon
  Cep Tel.
* Konu
* Mesaj
* Güvenlik Nr.
Security Number Solda Görünen Rakamları Girin
 
İşyeri Adresimiz
Telefon
02523639043
Mobil
05555182022
Email
(Yanlızca Üyeler Görebilir)
Web Sitesi
Bu Sayfa 653 Kez Ziyaret Edildi.
 
0.0405